Hydroizolacje
zbiorników
wodnych


Profesjonalne usługi hydroizolacji zbiorników wodnych

wykonywane w obiektach użytkowanych wymagających renowacji oraz zbiornikach w celu ich zabezpieczenia

Multitechno profesjonalnie realizuje projekty hydroizolacji z uwzględnieniem konieczności utrzymania ciągłości pracy oraz jakości i skuteczności naprawianej infrastruktury.


parallax background
Multitechno profesjonalnie realizuje projekty hydroizolacji
z uwzględnieniem konieczności utrzymania ciągłości pracy
oraz jakości i skuteczności naprawianej infrastruktury

Zastosowanie

MultiTechnoOCZYSZCZALNIE1

ZBIORNIKI
RETENCYJNE

MultiTechnoOCZYSZCZALNIE2

STACJE UZDATNIANIA WODY

MultiTechnoOCZYSZCZALNIE3

OCZYSZCZALNIE
WODY

MultiTechnoOCZYSZCZALNIE4

ZAKŁADY WODOCIĄGÓW


 

Długotrwałe wyłączenia procesu uzdatniania wody powodują ogromne koszty dla biznesu oraz użytkowników. Naprawa infrastruktury z zastosowaniem dotychczasowych metod wymagała długich przerw. Stosowana przez Multitechno metoda hydroizolacji to maksymalnie skrócony czas przygotowania powierzchni i naprawy.

Już w kilkanaście sekund po aplikacji powłoka osiąga pełne właściwości izolacyjne. Tworzy odporną na wodę, wytrzymałą i elastyczną membranę, która skutecznie uszczelnia elementy betonowe i metalowe. Uzupełnia je i zabezpiecza przed korozją oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

Najszybszy
czas
realizacji 

Optymalny
koszt
naprawy


Powłoki poliuretanowe natryskiwane na gorąco to rozwiązanie, które pozwala na dokonywanie napraw i uzupełniania powłoki w przypadku kolejnych modernizacji.

Grubość warstwy (ok. 3 mm) wzmacnia dodatkowo naprawiane powierzchnie. Chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi, substancjami chemicznymi (kwasy, zasady, sole), korozją i jest wyjątkowo odporne na skrajne warunki atmosferyczne. Izolacje idealnie sprawdzają się w warunkach wewnętrznych i zewnętrznych. Ponadto zapewnia wysokie parametry rozciągania, zrywania, udarowości i ścierania w niskich i wysokich temperaturach.

 

Usługi serwisowe, dostęp do technologii oraz szeroka oferta materiałów naprawczych wymagają dużych nakładów finansowych, wsparcia eksperckiego i współpracy z wieloma dostawcami.

Nowa technologia natrysku poliuretanu na gorąco rozwiązuje dotychczasowe problemy i znacząco obniża koszty modernizacji.

Skuteczna
bezpieczna
technologia


parallax background
Hydroizolacje poliuretanowe nanoszone przez MultiTECHNO
metodą natryskową to szybkie, trwałe, ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie

Korzyści z wykorzystania termoizolacji poliuretanowej nanoszonej metodą natryskową przez firmę Multitechno


Produkt wspiera środowisko naturalne.
Jest proekologiczny i bezpieczny dla zdrowia. Odpowiada rygorystycznym przepisom dopuszczenia do kontaktu z woda pitną, żywności i skórą ludzką co potwierdzają certyfikaty: i naprawy.